Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

emigrate te paligjshem

Tentoi të kalonte 8 shtetas drejt BE-së në mënyrë të paligjshme , arrestohet 44- vjeçari në Shkodër

Një 44-vjeçar është arrestuar nga Policia e Shkodrës pasi tentoi t'u jepte ndihmë 8 shtetave të huaj për kalim të paligjshëm të kufirit. Sipas njoftimit...

Po transportonin 12 emigrantë të paligjshëm, arrestohen 4 persona shpallet në kërkim një tjetër

Katër persona kanë rënë në prangat e policisë dhe një person është shpallur në kërkim, pasi ndihmonin emigrantë të paligjshëm. Bëhet...

Lajmet e fundit