Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

emigrante te paligjshem

Po transportonte 4 emigrantë të paligjshëm me “Alfa Romeo”, arrestohet 26-vjeçari në Korçë

Një 26-vjeçar është arrestuar nga Policia e Korçës, pasi u kap duke transportuar 4 emigrantë paligjshëm në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në afërsi të fshatit...

Kalime drejt vendeve të BE-së kundrejt 200 eurove, arrestohet në Korcë 24-vjeçari, po transportonte emigrantë të paligjshëm

Një 24-vjeçar është arrestuar nga Policia e Korçës, pasi u kap duke transportuar emigrantë të paligjshëm, si dhe duke drejtuar mjetin tip “Volvo”pa leje...

VIDEO-EMRI/ Transportonte emigrantë të paligjshëm me “Benz-in” e tij, arrestohet 42 vjeçari në Fier

Një 42 vjeçar është arrestuar ditën e sotme në Fier, pasi me makinën e tij tip “Benz” po transportone 3 emigrantë të paligjshëm. Policia bën...

Po transportonin 44 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 37-vjeçari në Korçë, një tjetër shpallet në kërkim

Një person ka rënë në prangat e Policisë, ndërsa një tjerë është është shpallur në pasi akuzohen për dhënien e ndihmës shtetasve të huaj. Në...

VIDEO – DETAJE/ Falsifikonin dokumenta dhe strehonin emigrantë të paligjshëm për t’i transportuar drejt vendeve të BE, arrestohen babë e bir në Lushnje

Policia ka finalizuar ditën e sotme me sukese operacionin e koduar “Passport”, duke vënë në pranga  Gramoz Hoxha, 53 vjeç dhe Xhoi Hoxha, 24...

Emigrantët me vrap në mes të Pogradecit, Fevziu revoltohet ndaj atyre që i tallën: Prindi ose vëllai juaj mund të ketë vrapuar rrugëve të...

Ditën e sotme në rrjetet sociale u bë virale një video ku 21 emigrantë të paligjshëm shpërthyen derën e një furgoni dhe u larguan...

21 emigrantë të paligjshëm drejt Tiranës, arrestohen dy persona në Gjirokastër (EMRAT)

Senet Goxhaj dhe Edmir Balla janë rënë në prangat e Policisë së Gjorokastrës pasi akuzohen për dhëniën ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit,...

Dërguan 17-vjeçarin në Korçë për të transportuar emigrantët, policia zbardh skemën

Policia e Korçës ka arrestuar një 17-vjeçar pasi u kap duke transportuar emigrantë të paligjshëm. Uniformat blu bëjnë me dije se në pranga ka rënë...

EMRI/ Ndihmonte emigrantët e paligjshëm të kalonin kufirin, arrestohet 47 vjeçari nga Tirana

Policia ka arrestuar ditën e sotme 47 vjeçarin Arjan Hoxha, i cili akuzohet se ndihmonte emigrantët e paligjshëm të kalonin kufirin në këmbim të...

I dënuar me 5 vjet e 6 muaj burg, arrestohet 24-vjeçari në Durrës (EMRI)

Një 24-vjeçar i shpallur në kërkim kombëtar për "Ndihma për kalim të paligjshëm të kufijve", ka rënë në prangat e policisë së Durrësit. Në panga...

Lajmet e fundit