Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

TAG

èmigrante

Nuk iu bind urdhrit dhe pësoi aksident, arrestohet 20-vjeçari në Gjirokastër, po transportonte emigrantë

Policia ka arrestuar 20-vjeçarin, i cili i mbrëm nuk iu bind urdhërit të policisë për të ndaluar dge pësoi aksident. Në pranga ka rënë shtetasi...

Lajmet e fundit