Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

emi

Jonida Vokshi mes lotësh rrëfen momentin e vështirë gjatë lindjes së vogëlushes: I ishte lidhur keq kordoni, e kishte ajo në dorë nëse do...

Më 18 qershor të vitit të kaluar, Jonida Vokshi u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushen, Emin dhe gjatë...

Lajmet e fundit