Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1kmh
75 %
Pre
18 °
Sht
17 °
Die
15 °
Hën
18 °
Mar
13 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

Emanuela Pepkola Zaimi

Marrëveshja me personat me aftësi të kufizuara, themeluesja e Down Syndrome i kthehet Lulzim Bashës: Më thanë o hajde firmose o s’ka! Ishte politike...

Emanuela Pepkola Zaimi, themeluese e Fondacionit Down Syndrome Albania, i kthehet kreut të PD Lulzim Basha për marrëveshjen e firmosur dje mes ti dhe...

Debati me Xhensilën se i quajtën vajzën me sindromën Down, themeluesja e DSA: U kërcënova

Themeluesja e fondacionit ‘Down Syndrome Albania’, Emanuela Pepkola Zaimi dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj kanë patur një përplasje verbale para pak ditësh, pasi kjo e...

Reagimi i Xhensilës për të bijën, revoltohet Emanuela Zaimi: Faji im që të çoj ftesa lart e poshtë ke VIP-sat

Ka bërë xhiron e rrjeteve sociale, reagimi i këngëtares Xhensila Myrtezaj ndaj një komentueseje që aludonte se vajza e saj Ajka ishte me Sindromën...

3000 lindje më pak në Shqipëri, Shqipëria po tkurret… Emanuela Pepkola Zaimi ka një propozim interesant

3000 lindje më pak nga 2014. Kjo është statistika për Shqipërinë dhe për Emanuela Pepkola Zaimi themeluese e Fondacionit Down Syndrome Albania, Shqipëria kësisoj...

Lajmet e fundit