Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

ema

EMA i jep fund dilemave të mëdha: Vaksina AstraZeneca është e sigurtë dhe efektive, por mpiksja e gjakut nuk përjashtohet

Agjencia Europiane e Barnave ka dalë në përfundimin se vaksina AstraZeneca do të vazhdojë të injektohet në popullatë, pasi nuk paraqet asnjë rrezik për...

Opozita njëzëri i kërkon Ramës të pezullojë vaksinën AstraZeneca: Ka shfaqur rrezikshmëri, të presim çfarë do të thotë përfundimisht EMA

Opozita në unison i ka bërë thirrje sot për të disatën herë në këto ditë kryeministrit Rama, që të ndalojë përkohësisht përdorimin e vaksinës...

Lajmet e fundit