Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

Elvison Dimo

Vrau në ’97 një person, ekstradohet nga Greqia Elvison Dimo

Një 45-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar për vrasje është arrestuar në Greqi dhe do të ekstradohet drejt vendit tonë. Bëhet me dije se është...

Lajmet e fundit