Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

Elvis Rroshi

Maks HAXHIA në spital, kush është ‘avokati i VIP’-ave (PROFILI-EMRAT DHE ÇËSHTJET E BUJSHME QË KA MBROJTUR)

Avokati i njohur Maks Haxhia është shtruar sot në Spitalin Amerikan për t’iu nënshtruar një ndëhyrje kirurgjikale në aortë për shkak se vuan nga...

Basha nuk i ndahet Valdrin Pjetrit, publikon VIDEON: Është ‘Elvis Roshi’ i ri, URGJENTISHT të merret i pandehur

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka hedhur sërish akuza drejt kryebashkiakut të ri të Shkodrës Valdrin Pjetrit dhe kryeministrit Edi Rama. ...

Rikthehet Elvis Rroshi dhe ka një përgjigje të hidhur për Berishën

Akuzat herë pas here të ish kryeministrit Sali Berisha drejtuar Elvis Rroshit, ish kryebashkiakut të Kavajës, kanë bërë që ky i fundit të reagojë...

Deputeti kthen vëmendjen te Elvis Roshi: Shembulli i përdhunimit në Kavajë

Deputeti i PD, Oerd Bylykbashi ka rikthyer në Kuvend, çështjen e ish kryebashkiakut të Kavajës, Elvis Roshi. Gjatë fjalës së...

Gjykata dënon ish-kryebashkiakun e Kavajës, Elvis Roshi

Ish-kryetari i Bashkisë së Kavajës, Elvis Roshi është dënuar nga gjyakata me 7 muaj e 15 ditë burg pasi pranoi se kishte plotësuar gabim...

DEKRIMINALIZIMI/ Elvis Rroshi pranon akuzën për FALSIFIKIM të formularit

Ish-kryetari i bashkisë së Kavajës Elvis Rroshi për herë të parë pranon akuzën për falsifikim të formularit të dekriminalizimit. Çështja e...

Basha i revoltuar: Ka një ndryshim të madh mes Griseldës që futi jastëkun në bark dhe tha se abortoi

“Ka një ndryshim shumë të madh mes Griseldës , gruas së Elvis Rroshit e cila futi jastëkun në bark e deklaroi që ia abortoi...

Shtyhet seanca gjyqësore për Elvis Roshin, ja arsyeja

Shtyhet për herë të dytë seanca gjyqësore për ish-kryebashkiakun e Kavajës, Elvis Roshi. Mësohet se shtyrja e seancës është bërë me kërkesë të avokatit...

Ndërron qeverisja, lulëzojnë kioskat para xhamisë në Kavajë (FOTOT FLAGRANTE)

Një shëmti “e gjallë” ka lulëzuar përpara xhamisë në Kavajë. Në mënyrë të beftë është ngritur një kioskë e pakuptimtë përpara...

Denoncimi: Elvis Rroshi dhe Rama po ndërtojnë resortin në bregdetin e Qerretit

Një ndërtesë që është duke u ndërtuar në bregdetin e Qerretit për një denoncim te ish-kryeministri Berisha është në pronësi të Elvis Rroshit dhe...

Lajmet e fundit