Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Elvis Naci

SKANDALI i Partisë Demokratike/ Ndaluan makinën me ushqime në Vaqarr dhe thanë se ishte për VOTA, ushqimet ishin për hapjen e iftarit

Një skandal duket se është regjistruar pasditen e djeshme në Tiranë, në zonën e Vaqarrit, ku mbështetës dhe përfaqësues të PD me në krye...

Sulmi me thikë në xhaminë e Tiranës, thirrja e Elvis Naçit: Në këto ditë Ramazani, të mbizotërojë paqja dhe qetësia

Elvis Naçi ka reaguar për plagosjen e 5 besimtarëve myslimanë në xhaminë “Dine Hoxha” ditën e sotme tek rruga e Kavajës në Tiranë. Përmes një...

Nga Dom Gjergj Meta dhe Elvis Naçi, te këngëtarë e aktorë të shoqërisë civile, reagimet e ndjera për humbjen e Arjan Salës mes rrënojave,...

Arjan Sala sot u gjet i pajetë në magazinën e materialeve të qendrës tregtare “Casa Italia”, duke lënë pas shumë lot dhe dhimbje te...

Djali 5-vjeçar me tumor cerebral, Elvis Naçi grumbullon 40 mijë euro, i jep nënës biletat që ta kurojë në Turqi

Këtë të premte emisioni “Shqiptarët për shqiptarët” trajtoi rastin e Xhevitit të vogël. Falë ndihmës së shqiptarëve i është dhënë zgjidhje rastit të 5-vjeçarit...

Elvis Naçi jep lajmin e gëzueshëm: Me lejen e të madhit Zot, do të hapim një shkollë profesionale për fëmijët jetimë

Hoxha i njohur dhe shumë i respektuar, Elvis Naçi ka njoftuar për të gjithë lajmin e mirë dhe të shumëpritur. Ai...

URGJENTE! Bamirësi Elvis Naçi kërkon ndihmë për rastin e Elifit, vogëlushes me tumor në kokë: Kërkohen 20 mijë euro për trajtimin

Bamirësi Elvis Naçi ka bërë publik rastin e Elifit, vogëlushes që vuan nga tumori në kokë. Për kurimin e saj duhen 20 mijë euro....

Urgjente! Këta dy fëmijë duhen SHPËTUAR! Vajza 5 muajshe vuan nga mëlçia ndërsa 11-vjeçari nga Leucemia (DUHEN 130 mijë euro)

Bamirësi i njohur Elvis Naçi ka bërë publik rastin e dy fëmijëve të cilat janë shumë të sëmurë dhe duan ndihmën e çdo shqiptari...

‘Më thonë PLAKO ku shkuan lekët’, Rama jep shpjegimin për fondet: Donatorët nuk i hedhin paratë në xhepin e qeverisë, i investojnë vetë

Kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga bamirësi Elvis Naçi dhe ministri i Rindërtimit Arben Ahmetaj kanë vizituar Thumanën, për të ndjekur më nga afër...

Lajm shprese! Shqiptarët për Shqiptarët mbledhin 50 mijë euro për 3 ditë, Tuana e vogël niset me charter drejt Italisë

Një lajm shprese në këto ditë të vështira, vjen nga Ilir Hoxholli i ‘Shqiptarët për Shqiptarët’. Ai bën me dije se...

‘Dua të eci një ditë, të luaj si moshatarët e mi’! Shqiptarët për Shqiptarët bëjnë hapin e madh për realizimin e ëndrrës së Elonës

Elona Çollaku nga Korça është ogëlushja 6-vjeçare që nuk ka ecur kurrë. Ajo vuan nga Spina Bifida dhe Hidrocefalia dhe shpreson...

Lajmet e fundit