Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

elvis balani

Qëllohen me thikë dhe lihen në mes të rrugës dy shqiptarët në Itali, njëri në gjendje të rëndë (EMRAT)

Një ngjarje e rëndë është raportuar në mediet italiane, ku dy shqiptarë janë gjetur të plagosur me thikë në zonën e Villa Raspa di...

Lajmet e fundit