Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Elvi Fundo

Balla bën deklaratën e fortë nga Kuvendi: Dyshime se pas rrahjes së Elvi Fundos qendron Basha

Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla ka bërë një deklaratë të fortë sot nga foltorja duke folur për gazetarin Elvi Fundo. ...

Basha afron Glaukun në PD, reagon miku i Sokol Olldashit: Ata që e ‘vranë’ të gjallë, po e shkundin të vdekur

Kreu i PD Lulzim Basha ka afruar pranë së djathtës, djalin e të ndjerit Sokol Olldashi, Glaukun. Sot madje, Glauku mbajti...

Gazetari- Bashës: Të paktën njëherë në jetë nuk mashtrove, ti je vërtet teatër

Kreu i PD Lulzim Basha ditën e djeshme iu bashkua edhe fizikisht protestës së artistëve për Teatrin Kombëtar duke firmosur peticionin kundër prishjes së...

Flet gazetari që publikoi videon e Salianjit me ‘GD’: Ju tregoj lëvizjet që bëri Lulzim Basha. Kush është ‘GD’…Dhe një ekskluzive

Për herë të parë, gazetari Elvi Fundo, i cili publikoi videon e deputetit Ervin Salianji duke komunikuar me fjalë banale me një person me...

Rrahu me mjete të forta gazetarin Elvi Fundo, policia arreston 5 muaj më vonë autorin (EMRI)

5 muaj pasi rrahu me mjete të forta gazetarin Elvi Fundo, policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e autorit përgjegjës. ...

Dalin pamje të reja, si u rrah brutalisht gazetari Elvi Fundo

Janë publikuar pamje të reja gjatë momentit të rrajes brutale të gazetarit Elvi Fundo me 8 mars në afërsi të "Stacionit të Trenit" në...

Flet gazetari Elvi Fundo: Si më qëlluan me levë pas koke në mes të ditës në Tiranë

Gazetari Elvi Fundo, i cili paraditen e së martës u dhunua nga dy persona të paidentifikuar pranë stacionit të trenit në Tiranë, vijon të...

Lajmet e fundit