Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

Elvana Gjata

Këngëtares i ndodh e papritura në koncert, Elvana Gjata shpëton për “një fije” floku (VIDEO)

Këngëtarja Elvana Gjata është shumë e dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm. Ajo ka ardhur fuqishëm këtë sezon, duke sjellë projektet e reja...

Do e dëgjoni më shpejt sesa pritej! Elvana Gjata zbulon detaje nga hiti me artistët e famshëm (VIDEO)

Elvana Gjata ka zbuluar disa detaje nga bashkëpunimi me artistët e famshëm Inna dhe Sickotoy.  Ashtu siç e kishte paralajmëruar, këngëtarja ka publikuar sot disa...

Elvana Gjata paralajmëron projektin “gjigant”, këngëtarja do të këndojë krah artistëve të famshëm (FOTO)

Pas hitit të titulluar “Loti”, duket se Elvana Gjata nuk do të ndalet këtë verë. Këngëtarja ka paralajmëruar projektin e radhës. Ajo bën me dije...

Elvana Gjata foto me Ramush Haradinaj dhe bashkëshorten e tij, këngëtarja u bën dhuratën e veçantë (FOTO)

Pak ditë pas takimit me presidenten Vjosa Osmani, Elvana Gjata ka udhëtuar sërish drejt Kosovës. Këtë herë për të takuar një figurë tjetër politike,...

Elvana Gjata takon presidenten Vjosa Osmani dhe i bën dhuratën speciale: E lumtur për bisedën e ëmbël (FOTO)

Elvana Gjata është takuar ditën e sotme me presidenten e Kosovës Vjosa Osmani. Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, e cila ka...

Një jetë plot vështirësi, e motra iu dedikua tërësisht Elvanës, sakrifikoi bursën e saj për të

Mbas 3 vitesh larg nga intervistat televizive, Elvana Gjata mbrëmjen e djeshme bëri daljen e saj  të parë pas kësaj shkëputje të gjatë. E shoqëruar...

Përlotet Pirro Çako, zbulon historinë që fshihet pas këngës së Elvana Gjatës: Është dedikim për babain tim

Elvana Gjata dhe Pirro Çako janë një nga dyshet më të suksesshme dhe më të dashura për publikun shqiptar. Pas albumit të parë ata...

“Ngeli duke vajtuar e shkreta”, Elvana Gjata i përgjigjet komentuesit: Gjithsecili ka dramat e tij

Elvana Gjata ka qenë e ftuar këtë të shtunë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun për të folur për albumin e saj më të...

Përplasja me armë në ish-Bllok, u vra Fabiol Gaxha, togat e zeza dënojnë me 3.8 vite burg Vis Martinajn

Ervis Martinaj, i akuzuar nga drejtësia si i përfshirë në ngjarjen e ish-Bllokut në vitin 2018, ku u plagosën disa persona dhe mbeti i...

Publikoi këngën e re dje për ditëlindje, Elvana Gjata kishte një mesazh të koduar në fund të klipit (VIDEO)

Këngëtarja e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar, Elvana Gjata, dje festoi ditëlindjen e 34, dhe dhuratë i bëri vetes një këngë të...

Lajmet e fundit