Tirana
broken clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
52 %
3.1kmh
75 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

TAG

elton qyno

Shkresa “Tepër Urgjent” e nisur nga Prokuroria e Përgjithshme për Ibrahim Licin, nisin hetimet në Shkodër

Publikimi në media i dokumentit për Ibrahim Licin, që mban firmën e Olsi Dados, Drejtorit të Marrëdhënieve me Jashtë në Prokurorinë e Përgjithshme, ka...

Fiksimi i Vis Martinajt me bukuroshet e showbizit, gazetari: Kishte lidhje intime me disa vajza me mijëra “followers” në Instagram

Në pritje të përgjigjes nga policia e Shtetit, zhdukja e Ervis Martinajt vijon që të jetë kryefjalë prej një muaji në Shqipëri. Shumë gazetarë dhe...

Shoqëronte Ervis Martinajn, gazetari: Agjenti Operacionales qëndroi 2 orë “tek për tek” me Gledis Nanon! Ka një rol në vrasjen e Fushë Krujës

Gazetari Elton Qyno është shprehur mbrëmjen e sotme se Jeton Lami, agjenti i Operacionales që u arrestua ditë më parë se shoqëronte me makinë...

Dritëhijet e “zhdukjes” së Ervis Martinaj, gazetari: Oficerët e Policisë e morën dhe e çuan në një shtëpi në Shijak

Gazetari Elton Qyno thotë se gjurma e fundit e Ervis Martinaj ka qenë në Shijak. Sipas tij, zhdukja apo vrasja e biznesmenit ka shumë...

“Efektivët e RENEA-s dhe FNSH u rrinë “lepe peqe” bosëve të kokainës”, gazetari: Marrin deri në 5 mijë euro në muaj, Gledis Nano ka...

Gazetari Elton Qyno shkruan rreth situatës kriminalistike në vend, e teksa hedh akuza të forta ndaj efektivëve të RENEA-s, FNSH-së, Gardës, RESI-t dhe komandove...

SPAK i kërkoi të mos nxirrte më asnjë dëshmi, flet gazetari Elton Qyno: Gati një valë e dytë arrestimesh, Dumani ishte vetëm “maja e...

Elton Qyno, gazetari që u thirr në ambientet e SPAK dhe ju kërkuar të mos nxirrte më në vazhdim asnjë dëshmi të të penduarit...

Historia e padëgjuar/ Policia dhe Prokuroria e Elbasanit “në këmbë” për një qelbës, bujku dyerve të drejtësisë se e mbyti qeni i tij

Gazetari Elton Qyno raporton një rast nga Prokuroria e Elbasanit, të përcjellë nga Policia, për gjetjen e një qelbësi të ngordhur pranë një ferre...

Vrasja e shqiptarit në Ekuador, gazetari zbulon dy motivet e ekzekutimit: Bosët nuk preken, ushtarët eliminohen

Gazetari Elton Qyno ka folur mbrëmjen e sotme për vrasjen e shqipatërve në Ekuador. Ai tha në “Open” se të gjitha vrasjet e shqiptarëve...

“Ke blerë automjet luksoz”, Qyno dhe Karamuço sulmojnë Sandër Lleshajn: Nuk mund të dalësh sot dhe të mbrosh policët

Ish-ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Open”, ku ka folur për ngjarjen e rëndë të ditës...

Si e zgjidhi ish-polici vrasjen e Klodian Rashës? Sandër Lleshaj “i bën bisht” pyetjes së gazetarit: Çfarë paqartësie kishit?

Ish-Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj është përfshirë në debat mbrëmjen e sotme me gazetarin Elton Qyno, i cili e pyeti si e zgjidhi ish-Polici...


Lajmet e fundit