Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

TAG

Elton Metaj

Shkrimi i fortë i gazetares: Të arrestohet nëna dhe të afërmit e Elton Metajt, e nxitën të vriste ish-gruan, 23 vjeçarja vdiq duke ngrënë...

Gazetarja fierake Laureta Roshi ka bërë një shkrim të fortë, për ngjarjen e rëndë që tronditi qytetin mbrëmjen e djeshme. Elton Metaj qëlloi për...

I akuzuar për dhunë në familje dhe kanosje, avokati i Elton Metajt tregon si 31-vjeçari, doli nga burgu dhe përfundoi duke vrarë ish bashkëshorten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Fier, ku Elton Metaj ka vrarë ish bashkëshorten Sabrina Bengajn në shtëpinë e babait...

Qëlloi për vdekje ish-gruan, Operacionalja dhe FNSH zbarkojnë në Fier: Arrestojnë në pyll dhe në mes të natës autorin Elton Metaj

Elton Metaj, autor i vrasjes së ish-bashkëshortes së tij Sabrina Bengaj, është arrestuar nga Policia. Ky shtetas, mbrëmjen e djeshme ka vrarë me armë...

Arta Dade dhe shahu presidencial

Nga Elton Metaj Mëngjesin e ftohtë të 15 marsit në Helsinki, Arta Dade është ndjerë e surprizuar kur të rinjtë socialdemokratë...

Lajmet e fundit