Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
81 %
2.6kmh
90 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Elton Metaj

Vrasja e 23-vjeçares nga ish-bashkëshorti në Fier, prindërit e Sabrinës i drejtohen Gjykatës, kërkojnë kujdestarinë e vajzës

Prindërit e Sabrina Bengajt, e cila disa ditë më parë u vra nga ish bashkëshorti, kanë depozituar sot kërkesën për të marrë kujdesarin e...

Vrau ish bashkëshorten, Elton Metaj gjakftohtë “sqaron” me letër nga burgu dhe hedh akuza për vjehrrin: Unë shkrepa armën, por vrasjen e ka bërë...

Elton Metaj, i cili vetëm pak ditë më parë vrau me bukë në gojë ish bashkëshorten Sabrina Bengajn në Fier, nga qelia ka shkruar...

Fotot në telefon u bënë “molla e sherrit”, gazetarja tregon si nisën mosmarrëveshjet mes Elton Metaj dhe Sabrina Bengës

Gazetarja Klodiana Lala ka treguar se sherret mes Elton Metajt dhe Sabrina Bengës që çuan edhe në vrasjen e kësaj të fundit, nisën nga...

Vëllai i Sabrina Bengajt me lot në sy kërkon drejtësi për të motrën: Ai ishte dhelpër, na i punoi bukur mbrapa krahëve

Vëllai i Sabrina Bengajt, Armando Bengaj ka qenë i pranishëm në protestën para Ministrisë së Brendshme duke kërkuar drejtësi për motrën e tij të...

Vrasja e 23-vjeçares nga ish-bashkëshorti, paralajmërohen protesta në Fier: Drejtësi për Sabinën

Vrasja e Sabrina Bengajt disa ditë më parë nga bashkëshorti i saj, ka shkaktuar revoltë te qytetarët. “Platforma Kombëtare për Gratë” kërkon drejtësi për 23...

Vrau ish bashkëshorten, Elton Metaj ia plas së qarës para togave të zeza: Sabrinën e doja, armën e mora për vetëmbrojtje

Gjykata e Fierit vendosi masën arrest me burg për Elton Metajn, i cili pak ditë më parë vrau ish bashkëshorten Sabrina Bengaj. Bëhet me dije...

Vrau ish-bashkëshorten 23- vjeçare, nën masat të rrepta sigurie, Elton Metaj paraqitet në Gjykatë

Elton Metaj i cili vrau ish bashkëshorten Sabrina Bengaj dy ditë më parë, teksa ishte duke ngrënë drekë, është paraqitur sot para gjykatës. 31-vjeçari që i...

“Dua dënim në litar”, babai i 23 vjeçares që u vra nga burri në Fier: S’ka të drejta për këta fundërrina, të mos jetë...

Partizan Bengaj, babai i 23 vjeçares Sabrina Bengaj që u vra nga burri i saj Elton Metaj, kërkon dënim në litar për këtë të...

U vra nga ish-bashkëshorti, 23-vjeçarja në Fier kishte urdhër mbrojtjeje deri në tetor, i mbaronte pas një muaji

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmë Fierin, ku 31 vjeçari Elton Metaj vrau ish gruan 23-vjeçe Sabrina Bengaj, nënë e një vajze të...

“Mori të atin në telefon dhe i tha se do vetëvritej”, nëna e 31 vjeçarit: Më ka bërë hatanë, s’ka 40 ditë që varrosa...

Sabire Metaj, nëna e 31 vjeçarit Elton Metaj që mbrëmjen e djeshme qëlloi për vdekje ish-gruan e tij, ka thënë për mediat se pas...

Lajmet e fundit