Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

elton ilirjani

Video/ Duke u përkëdhelur dhe freskuar në këto ditë të nxehta, Elton Ilirjani prezanton të dashurin me ngjyrë: Burri im ka shije çokollate…

Biznesmeni Elton Ilirjani shpesh herë trazon ujërat dhe dashur pa dashur rrëmben vëmendjen e portaleve. Nëse hedhim një sy në Instagram një larmishmëri fotosh provokuese...

Elton Ilirjani i vendosur: Nuk do shkoj më me meshkuj shqiptarë

Biznesmeni i njohur Elton Ilirjani, i cili e ka shprehur hapur orientimin e tij seksual (homoseksual), ka qenë sonte i ftuar në emisionin “Zonë...

“Tentativë e palaçove për ndryshimin e fjalës NËNË”, Elton Ilirjani i përgjigjet Jul Dedës: Shqipëria kurrë s’ka pasur artistë të vërtetë

Aktori Julian Deda reagoi ashpër sot kundër komunitetit të LGBTI, i cili pak ditë më parë kërkoi që fjala “nënë” të zëvendësohet me fjalën...

“Ish-burrit tim i ofroj punë tani që nuk ka mandatin e deputetit”, Ilirjani ngacmon publikisht Gjuzin: E shikoj si një person në shitje

Elton Ilirjani së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “Expuls” ku është pyetur dhe për deputetin Kujtim Gjuzi me të cilin kohë më...

“Më kanë kërkuar orgji”, Ilirjani demaskon meshkujt shqiptarë: Janë të gjithë biseksualë…

Elton Ilirjani, biznesmeni i njohur shqiptar i deklaruar si gay ka rrëfyer se janë të shumtë ata Vip-a shqiptarë të cilët i kërkojnë të...

Elton Ilirjani bën deklaratën ‘bombë’ në përballjen me Gracianon: Kam pasur të dashur një pastor Kishe aty në Shqipëri (E PLOTË)

Biznesmeni homoseksual Elton Ilirjani ka bërë një deklaratë "bombë" gjatë përballjes së tij në studion e "Shqipëria live" me konkurentin e "Përputhen", Graciano Merko....

Elton Ilirjani surprizon: Do marr pjesë në dy filma hollivudianë, do luaj rolin e një gay. Më pëlqen Mozzik, është super mashkull

Biznesmeni i njohur homoseksual, Elton Ilirjani, ka surprizuar fansat e tij teksa ka bërë me dije në “Ftesë në 5” se do të marrë...

Mbesa e biznesmenit shqiptar vazhdon të ngacmojë rrjetin me foto ‘hot’, kësaj here pa reçipeta tregon më shumë se ç’duhet

Rene tashmë dashur padashur është bërë pjesë e mediave rozë, pas prezantimit të "bujshëm" që i bëri biznesmeni Elton Ilirjani, i njohur për bindjet...

E prezantoi pak kohë më parë, mbesa e biznesmenit gay çmend Instagramin, tregon tatuazhin në pjesën intime

Elton Ilirjani është një nga biznesmenët më të suksesshëm shqiptar, duke qenë CEO i disa kompanive headhunters në mbarë botën. Eltoni...

‘E kemi pjeshkërimin në gjak’, biznesmeni i njohur prezanton mbesën e tij superseksi (FOTO)

Biznesmeni shqiptar Elton Ilirjani, i cili ka pranuar prirjet e tij seksuale është gjithmonë në qendër të medieve rozë. Ilirjani po...

Lajmet e fundit