Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

TAG

ELTON dODAJ

EMRI/ Pjesë e një bande kriminale, policia vë në pranga lezhjanin e rrezikshëm: Trafikonte drogë

Një 38-vjeçar i shpallur në kërkim në ndërkombëtar është arrestuar nga Interpol Tirana dhe Policia e Lezhës, në kuadër të operacionit “Torino”. Sipas policisë,...

Lajmet e fundit