Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

elton deda

“Detyrat e mia atërore nuk i kam përmbushur me sukses”, jeton me nënën në SHBA, në ditën e tij të lindjes Elton Deda i...

Djali i Elton Dedës festoi 16-vjtorin e tij të lindjes dhe nuk kishte si të mungonte një urim special nga babai i tij. Megjithëse,  këngëtari...

Ishte duke kënduar në koncert, Aleksandër Gjoka ndihet keq në skenë dhe dërgohet me urgjencë në spitalin e Beratit

Këngëtari i madh dhe shumë i dashur për publikun shqiptar,, Aleksandër Gjoka ishte sonte i ftuar në natën e dytë të Festës së Miqësisë...

Ikja e të madhit Pirro Manit, këngëtari bën dedikimin e ndjerë: Fluturo tashmë me engjëjt babai i Teatrit!

Pirro Mani, aktor dhe regjisor i njohur i kinematografisë shqiptare është ndarë sot nga jeta në moshën 89 vjeçare, shkruan newsbomb.al. Ai ka mbyllur...

Ministria mbyll klubet e natës, reagon Elton Deda: Ne muzikantët, t’i bëjmë Live-t nga ora 8 e mëngjesit…

Kantautori Elton Deda ka reaguar pas vendimit të ministrisë së Shëndetësisë për të mbyllur lokalet e natës, për të frenuar përhapjen e Covid në...

Elton mos u shqetëso, ka edhe me keq se ai Mozziku që të ka mërzitur ty!

(Një "replikë" përtej muzikës) Nga Mentor Kikia E dëgjova shqetësimin e Elton Dedës lidhur me degjenerimin e muzikës, ose më saktë...

I madhi Ferdinand Deda ka sot ditëlindjen por s’e kujton askush, i biri Eltoni: Babi, nuk harrohesh kurrë

Ferdinand Deda, dirigjenti i madh që realizoi mbi 300 koncerte, sot ka ditën e tij të lindjes por askush nga zyrtarët e Kulturës nuk...

Dëmtuan bustin e Françesk Radit, shpërthen Elton Deda: Ndyrësira, duhet pashaportizim për Tironë (VIDEO)

Gjatë ditës së sotme disa të rinj kanë tentuar të dëmtojnë bustin e artistit të madh Françesk Radi të Kodrat e Liqenit. ...

Gazetari i kërkon ndjesë publike Elton Dedës: U nxitova (E PLOTË)

Ditën e djeshme, thirrja e fortë e këngëtarit Elton Deda për politikanët bëri xhiron e rrjetit.   ‘Hajduti thërret “kapeni hajdutin”!!...

Elton Deda sherr me gazetarin e njohur: I drejtohem të gjithë hajdutëve pa përjashtim

Kantautori, Elton Deda në një postim në rrjete sociale mbrëmjen e djeshme ka komentuar protestën e zhvilluar nga opozita. Ai ka...

Lajmet e fundit