Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
3.6kmh
100 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
26 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

elton debreshi

Gjykata Kushtetuese RRËZON “pragun 1%”: Kandidatët e pavarur në zgjedhje, NUK duhet të mbledhin më shumë vota se një parti politike

Gjykata Kushtetuese ka rrëzuar "pragun 1%" për kandidatët e pavarur që do të marrin pjesë në zgjedhje. Sipas këtij ligji, një kandidat që garonte...

U gjobit me 50 milionë lekë pasi shkeli masat anti-Covid, Gjykata Administrative lë në fuqi masën për Elton Debreshin

Gjykata Administrative ditën e sotme ka lënë në fuqi gjobën për Elton Debreshin për tubime të paligjshme. Debreshi u gjobit për shkelje të rregullave të...

I vuri tritol makinës së vëllait, gjykata lë në burg Alfred Debreshin

Gjykata e Dibrës ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për Alfred Debreshin, i cili akuzohet për vendosjen e tritolit në makinën e...

Elton Debreshit tritolin në makinë ia vendosi i vëllai, rrezikon prangat dhe vetë minatori; Hetuesit “studiojnë” skemën e azilit (DETAJET EKSKLUZIVE)

Elton Debreshi, minator dhe ish-kandidat i pavarur në zgjedhjet e 25 prillit në Shqipëri, rrezikon burgun. Kjo për shkak se akuzohet se ka bërë...

I vendosën tritol se garoi në zgjedhje? Policia zbardh ngjarjen: Minatorit Elton Debreshi C4-ën në makinë ia vuri i vëllai, e arrestuam!

Alfred Debreshi, vëllai i minatorit Elton Debreshi është arrestuar nga Policia e Bulqizës, pasi akuzohet se i ka vendosur një sasi lënde plasëse tritol...

Shpërthim me tritol në Bulqizë, makina në pronësi të minatorit Elton Debreshi, kandidoi në zgjedhjet e 25 prillit për deputet

Një shpërthim tritoli raportohet se ka ndodhur në Bulqizë, pak pas mesante. Makinës në pronësi të shtetasit me inicialet E.D, i është vendosur tritol...

Nuk siguroi dot një vend në parlament, Elton Debreshi kthehet në galeri dhe ka një thirrje për kolegët: Bashkohuni në luftën për Statusin e...

Minatori Elton Debreshi, i cili kandidoi si i pavarur në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit, tashmë i është kthyer punës në galeri, pas nuk...

REZULTATET E FUNDIT: Të pavarurit nuk marrin as votat e njerëzve të tyre, 5 kandidatë kanë gjithsej 151 vota

Kanidatët e pavarur ishin një tjetër risi në zgjedhjet e 25 prillit që u zhvilluan në vendin tonë. Por, teksa kanë nisur të dalin...

Numërohen kutitë e para në Dibër, Partia Demokratike kryeson me mbi 1700 vota

Kutitë e para të votave janë numëruar dhe në Qarkun e Dibrës. Bëhet fjalë se janë numëruar 17 kuti votimi nga 227 në total,...

Ish-ministri grek në mbështetje të kandidatit të pavarur Elton Debreshi: Në Shqipëri po formohet një lëvizje e re dhe e pabesueshme

Yanis Varoufakis, ish-ministër i Financave i Greqisë në vitin 2015 gjatë qeverisjes së Syriza-s, ka dalë në mbështetje të kandidatit të pavarur në qarkun...

Lajmet e fundit