Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

elsi hysaj

VIDEO/ Pasi shënoi golin, Elsi HYSAJ ndan me të gjithë lajmin e madh

Elsi Hysaj do bëhet për herë të dyta baba. Mbrojtësi i kombëtares I ka treguar të gjithëve se pret një tjetër fëmijë, ndërsa ka...

“Hysaj nuk është krimb, është shqiponjë”, Erion Braçe u “vërsulet” tifozëve të Lazio për futbollistin e Kombëtares: Idiot, fashizimi është krim

Erion Braçe, zv.kryeministri i Shqipërisë ka reaguar sërish për “çështjen” Hysaj. Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare është në qendër të kritikave nga tifozët e Lazios...

Gjithçka po shkon drejt fundit, Napoli gjen zëvendësuesin e Hysajt

Napoli dhe Elseid Hysaj duken gjithmonë e më larg njëri-tjetrit. Prej kohësh mediat italiane shkruajnë se mbrojtësi i djathtë ka si destinacion Anglinë, ku...

Lajmet e fundit