Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

elsa meçi

Aksidenti i FRIKSHËM në Divjakë, kjo është 19-vjeçarja që ndërroi jetë, i fejuari në gjendje të rëndë (FOTO)

Një aksident i rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në Divjakë të Lushnjës. Drejtuesi i mjetit, Vilson Hoxha, 25 vjeç dhe një i ri tjetër...

Lajmet e fundit