Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

elsa lila

FOTO/ Adrola Dushi dhe Kristina Baki pozojnë me Elsa Lilën në Romë, çfarë i lidh modelet me këngëtaren

Modelet Adrola Dushi dhe Kristina Baki janë prej vitesh dy nga vajzat më të bukura të showbizit shqiptar. Dy bukuroshet shqiptare janë shoqe të...

ZYRTARE/ Elsa Lila rikthehet fuqishëm në Festivalin e RTSH-së, publikohet lista e këngëtarëve pjesëmarrës

Teksa na ndajnë edhe pak javë nga nisja e Festivalit të 61 të Radio Televizionit Shqiptar janë zbuluar zyrtarisht edhe konkurentët e këtij edicioni. Ka...

Drejtësia italiane e la të lirë, Elsa Lila shfaqet rrugëve të Romës (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elsa Lila ka arritur të fitojë muaj më parë lirinë nga autoritetet e drejtësisë italiane. Menjëherë, ajo ka rinisur jetën...

Elsa Lila ka gati rikthimin në Shqipëri, mesazhi për Pirro Çakon

Pas problemeve me drejtësinë italiane, Elsa Lila, u rikthye në rrjetet sociale ku dhe bëri me sije se shumë shpejt do të rikthehet edhe...

Duke pirë verë dhe e buzëqeshur, publikohet fotoja e parë e Elsa Lilës pas daljes nga burgu

Këngëtarja shqiptare, Elsa Lila, ditën e djeshme është liruar nga burgu pasi mbi të nuk rëndon asnjë akuzë. Lajmin e bëri me dije daja i...

“Të gjithë njerëzit e mirë besuam në pafajësinë tënde”, gazetari i shkruan Elsa Lilës: Si do ta përtypin m*tin ata që…

Gazetari Milaim Zeka ka reaguar pas lajmit se këngëtarja Elsa Lila ëhstë liruar nga çdo akuzë në shtetin fqinj. Ai i shkruan këngëtares së të...

Lirohet nga burgu Elsa Lila, daja avokat: Nuk ka asnjë akuzë, më vjen turp që kanë vjellë vrer

Këngëtarja shqiptare, Elsa Lila, ditën e sotme është liruar nga burgu pasi mbi të nuk rëndon asnjë akuzë. Ky lajm është bërë me dije nga...

“Mafia shqiptare hëngri Romën”, arrestimi i Elsa Lilës merr sërish vëmendjen e mediave italiane: Si u shërbente bandave të drogës

Prestigjozja italiane “La Republica” i kushtuar një reportazh mafies shqiptare. Në artikull citohet se mafia shqiptare “ka ngrënë” Romën, ndërsa mes të tjerash përmendet...

Arrestimi i Elsa Lilës, gazetari: Bëjnë moral ato që ndërrojnë nga 7-8 biznesmenë për një videoklip

Prej ditësh arrestimi i këngëtares shqiptare, Elsa Lilës, ka qenë kryefjala e mediave shqiptare dhe atyre italiane. Elsa Lila  u arrestua në Itali si një...

Elsa Lila, Diva dhe koliti moralist i ca shqiptarëve

Nga: Loer Kume Elsa Lila është diva. Fiton festivalin fëmijë. Si moshatar e kam adhuruar asokohe dhe kisha dëshirë të mund të flisja me të,...


Lajmet e fundit