Tirana
scattered clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.1kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

ELSA BITA

“Më theu krahun”, Braçe nxjerr deklaratën e Urgjencës së Lushnjës: Pacientja Elsa Bita nuk ka asnjë shenjë dhune në krah apo pjesë të tjera...

Zëvendës kryeministri i Shqipërisë, Erion Braçe ka publikuar deklaratën e Urgjencës së Spitalit të Lushnjës, ku pas ekzaminimeve të kryera ndaj shtetases Elsa Bita,...

E nxorri në listën e “kriminelëve të PD”, Monçja i përgjigjet Braçes: Arrestojmë këdo që bën krim zgjedhor, nesër do të arrestojmë dhe ty...

Zëvendës kryeministri i Shqipërisë, Erion Braçe reagoi sot për ngjarjen e Divjakës, ku aktivistja e PD-së Elsa Bita pretendoi se shefi i Komisariatit të...

Denoncon Braçe: Elsa Bitën në Divjakë e rrahu bashkëjetuesi i saj, një nga kriminelët që autorizon PD për mbikqyrje territori jashtë orarit të lëvizjes

Zëvendës kryeministri i Shqipërisë, Erion Braçe ka bërë një reagim të fortë pas ngjarjes së rëndë që ndodhi sot në Divjakë, ku pretendohet se...

Dhunimi i aktivistes së PD, reagon Berisha: Keqtrajtim shtazarak, ai dhe banda e tij nesër marrin ndëshkimin e merituar

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar për dhunimin e aktivistes së PD-së Elsa Bita nga shefi i komisiariatit Altin Shehu. Në një postim në “Facebook”, Berisha...

Zbardhet dëshmia e shefit të Komisariatit në Divjakë: Aktivisten e PD s’e ka prekur njeri me dorë, vrapoi e frikësuar dhe u rrëzua (E...

Burime për Newsbomb.al nga Prokuroria e Lushnjës bëjnë me dije se është zbardhur një pjesë e dëshmisë së shefit të Komisariatit Altin Shehu, i...

Shefi i Komisariatit dyshohet se i theu krahun aktivistes së PD, Ardi Veliu urdhëron nisjen e hetimeve

Ashtu siç njoftoi newsbomb.al më herët, Prokuroria dhe SHÇBA-ja nisin hetimet për ngjarjen e ndodhur sot në Divjakë, ku një aktiviste e PD e...

Elsa Bita filmoi “live”, dhe e parashikoi: Më mirë të largohem se mund të ketë incident, përplasja me policinë (VIDEO)

Elsa Bita, aktivistja e PD-së në Divjakë pretendon se është dhunuar ditën e sotme nga shefi i Komisariatit, Altin Shehu. Më poshtë është video, ku...

Ilir Meta reagon menjëherë për Divjakën: SPAK të hetojë dhunën kriminale të ushtruar ndaj aktivistes së PD. Policia të arrestojë autorët

Presidenti Ilir Meta kërkon nga SPAK që të hetojë menjëherë ngjarjen e ndodhur sot në Divjakë, ku një aktiviste e PD pretendon se është...

Prokuroria dhe SHÇBA-ja marrin në dorë çështjen e Divjakës, aktivistja e PD thotë se shefi i Komisariatit i ka thyer krahun

Newsbomb.al mëson se Prokuroria e Lushnjes dhe Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, ka marrë në dorë ngjarjen e ndodhur mesditën e sotme...

Aktivistja tha se shefi i Komisariatit i ka thyer krahun, reagon kryetari i PD: SPAK të hetojë ngjarjen, Policia është vënë në dispozicion të...

Kryetari i PD në Lushnje, Saimir Korreshi reagon për ngjarjen e rëndë që është regjistruar sot në Divjakë ku një aktiviste e PD pretendon...

Lajmet e fundit