Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

elona kaleshi

E akuzuar për vrasjen e çiftit Pasho, mediat italiane: Elona Kaleshi ishte shtazanë me një burrë tjetër

Elona Kaleshi është arrestuar rreth 8 muaj më parë në Itali, pasi akuzohet për vrasjen e çiftit Teuta dhe Shpëtim Pasho, të cilët u...

Vrasja makabre e çiftit në Itali, flet për herë të parë Taulant Pasho: Elona pak ditë pas ngjarjes më ktheu një shumë parash, s’raportova...

Ka folur për herë të parë për togat e zeza Taulant Pasho, djali i Shpëtim dhe Teuta Pasho, të cilët u gjetën disa muaj...

‘Mashtruese dhe shumë e rrezikshme’, gjykata italiane HABITET me Elona Kaleshin: Si gënjeu për vrasjen e çiftit Pasho

Gjykata italiane ka vendosur që të lërë në burg 36-vjeçaren shqiptare Elona Kaleshi. Ajo është e arrestuar për vrasjen makabre të...

‘Teuta i kishte thënë djalit që të zgjidhte mes familjes dhe të dashurës’, zbardhen detaje nga vrasja e çiftit Pasho, pse Elona i urrente...

Detaje të reja janë zbuluar nga vrasja makabre e çiftit Pasho në Itali. Grupi hetimor kanë arritur që të mbledhin disa gjurmë në apartamentin...

Lajmet e fundit