Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

elona gjebrea

Zgjedhjet e 11 korrikut në Bullgari, shefja e Asamblesë së OSBE do jetë deputetja shqiptare Elona Gjebrea: Do drejtojë ekipin e vëzhguesve ndërkombëtarë

Elona Gjebrea, deputete e Parlamentit të Shqipërisë, do të drejtojë delegacionin e Asamblesë Parlamentare të OSBE-së, për zgjedhjet në Bullgari që do të mbahen...

E BUJSHME/ “Plangprishësit”, Ditmir Bushati jashtë listës së PS së bashku me Gjebrenë, në dyshim Kodheli e Majko, por i sigurt Fatmir Xhafaj (LISTA...

Ditmir Bushati, Fatmir Xhafaj, Pandeli Majko e Mimi Kodheli në 8 vjet të qeverisjes së PS kanë shërbyer e shërbejnë dhe si ministra, raporton...

Deputetja socialiste humb të atin: Bota pa ty tani do të jetë më e vogël

Babai i deputetes socialiste Elona Gjebrea është ndarë nga jeta ditën e sotme. Lajmin e ka bërë vetë të ditur deputetja...

Deputetja Socialiste Gjebrea, në një tjetër pozicion të rëndësishëm nga OSBE, në zgjedhjet parlamentare në Gjeorgji

Elona Gjebrea, deputetja socialiste e Parlamentit të Shqipërisë do të jetë në cilësinë e Koordinatores Speciale të Delegacionit të Asamblesë Parlamentare të OSBE-së për...

‘E kam djalë xhaxhai’, deputetja e PS tregon për lidhjen me Ardit Gjebrean: Sa herë mblidheshim në festa ai …

Elona Gjebrea, deputetja e Partisë Socialiste, ka qenë pasditen e sotme e ftuar në emisionin 'Rudina' ku ka treguar dhe marrëdhënien me kushërinjtë, mes...

Deputetja e PS takon në Kirgistan Ambasadorin Donald Lu

Deputetja e PS, Elona Gjebrea është takuar në Bishkek me ish Ambasadorin e SHBA në Tiranë, Donald Lu, tashmë në detyrë në Kirgistan. ...

Deputetja e PS merr postin e rëndësishëm nga  Asambleja Parlamentare e OSBE

Elona Gjerbrea, deputete e PS, zgjidhet Raportuese tek Komiteti i Shkencës, Teknologjisë dhe Çështjeve Ekonomike pas votimeve në Asamblenë Parlamentare të OSBE-së. ...

Gjebrea: Nesër shkoj në Prokurori, akuzat ndaj meje dhe bashkëshortit shpifje

Ish/zv ministrja e Brendshme, aktualisht deputetja e PS-së, Elona Gjebrea e përfolur në media se ka udhëtuar me makinën e Tahirit bashkë me Habilajt,...

E akuzuan për lidhje me bandën e Habilajve, deputetja Elona Gjebrea ka një sqarim për të gjithë

Prej disa ditësh emri i deputetes së Partisë Socialiste, Elona Gjebrea po përflitet në media dhe nga Opozita për një lidhje të saj me...

Deputetja e PD: Elona Gjebrea të tregojë pse ka udhëtuar me makinën e Habilajve

Deputetja e Partisë Demokratike, Dhurata Çupi, përmes një deklarate për media nga selia blu ka akuzuar ish ministren e Brendshme Elona Gjebrea se ka...

Lajmet e fundit