Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

Elona Dashi

Çrregullimi Obsesiv-Kompulsiv: Tortura e mendimeve shqetësuese dhe të padëshiruara te fëmijët – Spitali Amerikan

Nga Dr.Elona Dashi, mjeke psikiatre për fëmijë dhe adoleshentë  Çrregullimi Obsesiv-Kompulsiv (OCD) shpesh shihet i lidhur me adultët, por në fakt statistikat tregojnë se rreth...

Lajmet e fundit