Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

Elona Dashi

Çrregullimi Obsesiv-Kompulsiv: Tortura e mendimeve shqetësuese dhe të padëshiruara te fëmijët – Spitali Amerikan

Nga Dr.Elona Dashi, mjeke psikiatre për fëmijë dhe adoleshentë  Çrregullimi Obsesiv-Kompulsiv (OCD) shpesh shihet i lidhur me adultët, por në fakt statistikat tregojnë se rreth...

Lajmet e fundit