Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

eliza dushku

Aktorja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të dytë, zbulohet emri i vogëlushit

Aktorja e njohur shqiptare, Eliza Dushku është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë, të cilin ka vendosur që...

U bë nënë pak ditë më parë, Eliza Dushku publikon FOTON e djalit dhe bën DEDIKIM emocionues

Vetëm para pak ditësh, aktorja shqiptare Eliza Dushku solli në jetë djalin e saj me partnerin 17 vite më të madh, Peter Palandijan. ...

Eliza Dushku tregon barkun në muajin e 8-të, duket e mahnitshme nga shtatzënia

Eliza Dushku më 18 gusht të vitit të kaluar, u martua me partnerin e saj 17 vite më të madh, Peter Palandijan. ...

ELIZA DUSHKU thyen heshtjen: Kam marrë 9.5 milionë dollarë të ikja nga CBS pa folur për ngacmimet seksuale

Eliza Dushku thyen heshtjen rreth vendimit konfidencial prej 9.5 milionë dollarësh që arriti me CBS, duke deklaruar se rrjeti e shkarkoi pasi u përball...

 Mori 9.5 mln dollarë për ngacmim seksual, flet aktorja Eliza Dushku

Eliza Dushku shton se pasi kishte folur se si po bezdisej nga këto ngacmime, ishte pushuar nga puna më pas.  

U ngacmua seksualisht, aktorja shqiptare përfiton 9.5 milion dollarë

Ngacmimet seksuale në Hollivud kanë prekur edhe emrat më të njohur të kinematografisë. Një ndër ato aktore që ka rënë pre...

Eliza Dushku drejt martesës, del FOTOJA e partnerit

Eliza dhe partneri i saj  

Lajmet e fundit