Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

elita

Frrok Çupi: Oligarkët janë njerëzit më të talentuar që ka shoqëria! Ata e mbajnë shtetin, nuk e mbajnë këta që thonë “po vdes për...

Analisti Frrok Çupi mbrëmjen e sotme ka thënë se oligarkjët janë njerëzit më të talentuar që ka shoqëria, pasi janë ata që e mbajnë...

Publikohen FOTOT e para të vajzës së Elita Rudit dhe Gjikos, zbulohet emri i saj i veçantë

Çifti i njohur, Elita Rudi dhe Gjiko janë bërë prindër për herë të dytë. Ditën e djeshme ka ardhur në jetë...

Reperi shqiptar merr vendimin drastik në kohë karantine, qethet tullë bashkë me djalin e vogël (FOTO)

Reperi i njohur shqiptar  Gjiko në këto ditë izolimi ka marrë një vendim drastik. Ai ka vendosur që së bashku me...

Dy ditë nga protesta, Basha mbledh elitën: Mendimi juaj, reflektim për opozitën

Dy ditë para protestës së opozitës, kryedemokrati Lulzim Basha ka organizuar sot një tryezë të titulluar "Arti në mbrojtje të Demokracisë" me aktorë dhe...

Gjiko feston ditëlindjen, Elita i bën dedikim emocionues

Reperi i njohur shqiptar Gjiko feston sot ditëlindjen.Ndërkohë në këtë moment të veçantë për të nuk mund të mungonte urimi i bashkëshortes së tij,...

Shtatzënia e Elitës, Gjiko thyen heshtjen

Moderatorja e njohur Elita Rudi dhe reperi Gjiko kanë qenë kryetema e mediave rozë. Bëri bujë dasma e tyre dy muaj...

Më të dashuruar se kurrë, Gjiko bën veprimin që çdo femër ëndërron (VIDEO)

Gjiko dhe moderatorja bukuroshe Elita Rudi janë padyshim çifti më i ëmbël i showbizzit shqiptar, por veprimi i fundit i reperit është parajsa që...


Lajmet e fundit