Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

Elita Rudi

U akuzua se e kishte droguar dhe përdhunuar të miturën, reagon për herë të parë Gjiko: Do dalë në pah pastërtia ime…

Reperi i njohur kosovar Gjiko është përballur me akuzat se ka përdhuar një të mitur në korrik të vitit 2015. Pas disa ditësh heshtje, këngëtari...

“Me zemrën e Donaldit”, ja reagimi i Borës pas komentit të Elita Rudit

Elita Rudi mbrëmë në “Përputhen Prime” ka qenë opinioniste. Por si duket  Elita dhe moderatorja Bora Zemani kanë një një marrëdhënie shumë të mirë. Elita...

Gjiko surprizon Elitën në mes të detit për ditëlindje, gjesti që do e ëndërronte çdo vajzë (FOTO)

Në shtëpinë e këngëtarit kosovar, Gjiko sot ka festë. Bashkëshortja e tij, Elita Rudi ka ditëlindjen dhe mbush 28 vjeç. Çifti më i pëlqyer nga...

Pas Botës, një tjetër bebe në famijen e Elitës!

Vetëm pak javë më parë Elita Rudi dhe Gjiko u bënë prindër për herë të dytë. Elita solli në jetë vajzën e saj Botën...

Elita Rudi shfaqet në super formë, poston foton ku tregon barkun e sheshtë pas lindjes

Elita Rudi dhe Gjiko u bënë prindër për herë të dytë pak javë më parë. Bukuroshja solli në jetë vajzën e tyre, të cilën...

Elita Rudi ka punuar në Ministri! Moderatorja e njohur publikon fotot e rralla si zyrtare

Moderatorja e njohur kosovare Elita Rudi, ka zbuluar një detaj nga jeta e saj, në kohën kur nisi të bëhej e famshme. ...

Më e shëndoshë se zakonisht, mos vallë Elita Rudi është në pritje të fëmijës së dytë?

Elita Rudi së bashku me Gjikon, djalin e saj dhe vjehrrin e vjehrrën po i kalojnë pushimet së bashku. Ata postojnë...

‘I pëlqen pamja’, Gjiko fotografon Elita Rudin me bikini dhe ç’të shihni: Zjarr (FOTO)

Gjiko dhe Elita kanë gjetur pak kohë dhe po shijojnë pushimet në bregdetin e Dhërmiut. Çifti i njohur i showbiz-it prej ditësh postojnë foto...

Gjiko feston datëlindjen e 29-të, ja si e uron Elita (FOTO)

Rreperi kosovar, Asdren Gjikolli i njohur me emrin artistik Gjiko, feston sot datëlindjen duke mbushur 29 vjeç. Në këtë ditë të...

Lajmet e fundit