Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

elita e vjeter

Konstatimi i ISP për zgjedhjet në Kryesinë e PD: Figurat kryesore të Foltores dhe elita e vjetër nuk u votuan! Kritikët e Sali Berishës...

Këshilli Kombëtar i PD (fraksioni i mbështetur në Kuvendin e 11 dhjetorit) zhvilloi sot zgjedhjen e kryesisë së re. Instituti i Studimeve Politike (ISP)...

Lajmet e fundit