Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
24 %
4.6kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

elisabeth

Parashikoi saktë vdekjen e Mbretëreshës 450 vjet më parë, rriten shitjet e librit të Nostradamus, çfarë thuhet tjetër për 2022

Shitjet e librave të astrologut Nostradamus janë rritur që kur mbretëresha vdiq, pasi profeti francez e kishte parashikuar saktë vdekjen e Elisabeth më shumë...

500 personalitete të ftuar në funeralin e Mbretëreshës Elizabeth, Putin në listën e “të padëshiruarve”

Të hënën, më 19 shtator mbretëreshës Elisabeth do t’i jepet lamtumira dhe do të përcillet për në banesën e fundit. Mediat e huaja bëjnë me...

VIDEO/ Rojes i bie të fikët para arkivolit të Mbretëreshës Elisabeth

Një prej gardianëve mbretëor ka humbur ndjenjat teksa ishte duke qëndruar para arkivolit të mbretëreshës Elisabeth, që prehet brenda sallës Westminster. Pamjet, të shpërndara në...

Portreti i mbretëreshës Elisabeth dhe tre trashëgimtarëve, fillimi i një dekade të re (FOTOT e PAPUBLIKUARA)

Një portret i Mbretëreshës me tre trashëgimtarët e ardhshëm të fronit është bërë publik në media për të shënuar kështu fillimin e një dekade...

Tragjedia në Londër, Mbretëresha dhe Princi i Anglisë zbresin në terren, ndihma për të mbijetuarit

Mbretëresha Elizabet dhe Princi William kanë vizituar zonën e kullës Grenfell, ku një zjarr masiv ka tronditur jo vetëm Londrën por gjithë botën. ...

Fjala-kod që do lajmërojë vdekjen e Mbretëreshës Elisabeta e Dytë, dhe operacioni “London Bridge” që nis menjëherë

Pavarësisht faktit se Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elizabeta së Dytë, është ende gjallë, një plan i përpiktë për vdekjen e saj tashmë është...

Mbretëresha Elisabeta e Dytë është sëmurë, nuk merr pjesë në meshën e Krishtlindjes

Mbretëresha e Mbretërisë së Bashkuar, Elisabeta e Dytë nuk do të marrë pjesë në meshën tradicionale të Krishtlindjes për shkak të sëmundjes. ...

Lajmet e fundit