Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

Elisabeta imeraj

“Vëzhguesi i ONM presion për shkarkimin e prokurores”, gazetari: Teo i “hekurt” është kthyer në sekser ordiner! Ku është drejtësia e re?!

Tre anëtarët e trupës gjykuese të prokurores së Tiranës, Elisabeta Imeraj, përkatësisht Olsi Komici, Roland Ilia si dhe Suela Zhegu, i kanë dërguar kryetares...

“Vëzhguesi i ONM, presion të përsëritur”, zbardhet LETRA konfidenciale për kreun e KPK nga trupi gjykues që konfirmoi në detyrë Elisabeta Imerajn: Jemi të...

Tre anëtarët e trypit gjykueses të kryeprokurores së Tiranës Elisabeta Imeraj, janë përplasur me vëzhguesin ndërkombëtar të Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit, Theo Jacobs. Përmes një...

“Të lihet përgjithmonë jashtë drejtësisë”, Komisioneri Publik dëgjon ONM-në dhe ankimon në KPA konfirmimin në detyrë të Elisabeta Imerajt

Operacioni Ndërkombëtar i Monitorimit (ONM) më 29 qershor paraqiti prova shtesë para Komisionerit Publik, duke kërkuar që të ankimohet vendimi i konfirmimit në detyrë...

ONM shtoi provat për shkarkimin e saj, reagon Elisabeta Imeraj: Aktet shtesë nuk më janë vënë në dispozicion për 3 vite, pres një proces...

Operacioni Ndërkombëtar i Monitorimit (ONM) ditën e sotme paraqiti prova shtesë para Komisionerit Publik, duke kërkuar që të ankimohet vendimi i konfirmimit në detyrë...

ONM dorëzon prova shtesë te Komisioneri Publik, kërkohet ankimimi për konfirmimin në detyrë të Elisabeta Imerajt

Operacioni Ndërkombëtar i Monitorimit (ONM) i ka dorëzuar prova shtesë Komisionerit Publik, duke kërkuar që të ankimohet konfirmimi në detyrë i Kryeprokurores së Tiranës,...

ONM kërkon shkarkimin e Elisabeta Imerajt, publikohet vendimi i Gjykatës së Romës për ish-bashkëshortin e Kryeprokurores së Tiranës

Operacioni Ndërkombëtar i Monitorimit (ONM) ka kërkuar nga Komisionerët Publikë që të ankimohet evdnimi i Komisionit të Pavarur të Kualifikimit (KPK) për konfirmimin në...

KPK e rikonfirmoi në detyrë, ONM i kërkon KPA-së që të shkarkojë Kryeprokuroren e Tiranës Elisabeta Imeraj

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit (KPK) ka zbardhur ditën e sotme vendimin për rikonfirmimin në detyrë të Kryeprokurores së Tiranës Elisabeta Imeraj, ku thuhet...

Zbardhet vendimi i vettingut: ASNJË provë kundër Kryeprokurores së Tiranës Elisabeta IMERAJ, akuza e vetme letra e “Rrahim Shehut”, një PERSON I SAJUAR

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, shkalla e parë e vettingut, kaq zbardhur sot vendimin për konfirmimin në detyrë të Kryeprokurores së Tiranës Elisabeta Imeraj,...

Jeni takuar me Edi Ramën në një restorant në Tiranë? Kryeprokurorja Imeraj: Njohja ime me kryeministrin është njësoj si e çdo qytetari tjetër

Kryeprokurorja e Tiranës Elisabeta Imeraj, në një intervistë të dhënë dje ka folur për disa nga çështjet “e nxehta” që janë hapur së fundmi...

U akuzua se përgjoi anëtarin e ONM-së, kryeprokurorja e Tiranës: Jam gati të hetohem bazuar në fakte, jo në letra të sajuara

Kryeprokurorja e Tiranës, Elisabeta Imeraj, ka folur për akauzën e anëtarëit të ONM-së Theo Jacobs, i cili akuzonte Imerajn se kishte përgjuar kolegun e...

Lajmet e fundit