Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

elisabeta bardhollari

Merrnin kredi përmes kartave ID të të sëmurëve, lihet në burg infermierja, “arrest shtëpie” për shitësen

Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi vendimin “arrest me burg” për infermieren Elisabeta Bardhollari dhe “arrest shtëpie” për Orjada Hoxhën. Të dyja këto...

Merrnin kredi me anë të kartave ID të të sëmurëve, lihet në burg infermierja, “arrest shtëpie” për shitësen

Gjykata e Tiranës ka caktuar masën “arrest me burg” për infermieren Elisabeta Bardhollari, ndërsa “arrest shtëpie” për Orjada Hoxhën. Këto dy shtetase u arrestuan pasi...

Merrnin kredi me anë të kartave ID të të sëmurëve, infermierja: Isha në gjendje të vështirë ekonomike (FOTO)

Elisabeta Bardhollari dhe Orjada Hoxha janë dy të arrestuarat nga Policia e Tiranës, në kuadër të operacionit të koduar “Elektro”. 39-vjeçarja Bardhollari mësohet se ishte...

Policia e Tiranës zbardh skemën kriminale: Infermierja vidhte kartat ID të pacientëve dhe merrte kredi, sekuestrohen mbi 400 milionë lekë… (EMRAT)

Infermierja e një spitali në Tiranë dhe shitësja e një dyqani kanë rënë në prangat e Policisë, pasi në bashkëpunim me njëra-tjetrën kishin vënë...

Lajmet e fundit