Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
46 %
1.5kmh
75 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

TAG

Elisa Spiropali

Arben Ahmetaj asnjë funksion në PS, Rama e heq dhe nga drejtimi Vlorës; Elisa Spiropali zëvendëson Bilalin, rikthehet Pandeli Majko (EMRAT)

“Këto janë ndryshime të natyrës administrative, që nuk kanë ndonjë peshë të posaçme për publikun. Nuk janë ndryshime qeverie, por administrative. Jemi në rrugën...

“Kur të shan ty Spiropali, o hapu dhe”! Qytetari revoltohet me ata që shajnë Berishën

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, zhvilloi këtë pasdite një bashkëbisedim me qytetarët e Gramshit. Në një moment një qytetar mori fjalën dhe shprehu revoltimin...

“Ty nuk të vret njeri se nuk vlen”, Spaho habit Spiropalin me deklaratën në Kuvend

Deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho, ka replikuar me ministren e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, pas akuzave të kësaj të fundit...

“Opozita e marrë peng nga dy grabitës bankash”, Spiropali-Berishës: 80-vjeçarja të kërkoi leje për të vrarë Ramën, sepse ti i jep ato lloj lejesh

Ministrja Elisa Spiropali ka replikuar ashpër me ish-kryeministrin Sali Berisha, teksa ka marrë fjalën në foltoren e Parlamentit gjatë seancës së sotme. Spiropali e ka...

Rrjedhja e informacioneve sekrete nga hakerat, Spiropali: Nuk ia kanë arritur qëllimit të tyre

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, gjatë mbledhjes së sotme të Komisionit për Sigurinë Kombëtare, replikoi me deputetin demokrat, Flamur Noka,...

Komisioni i Ligjeve/ Alibeaj kërkon nga Spiropali llogari për hapjen e dosjeve të ish-Sigurimit: Të dhënat sensitive të shtetit janë të pasigurta

Kreu i grupit parlamentar të PD, Enkelejd Alibeaj, ka ngritur dy shqetësime në Komisionin e Ligjeve këtë paradite, lidhur me impenjimin e qeverisë për...

Veliaj dhe Spiropali takohen me politikanin e djathtë në Amerikë, kongresmeni: SHBA mbështet Shqipërinë pas sulmit kibernetik të Iranit

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali  ndodhen për një vizitë zyrtare në SHBA. Gjatë qëndrimit atje...

Zyrtarja e Sigurisë së SHBA ndan foto me Elisa Spiropalin: Përgëzojmë Shqipërinë për hapat e mëdhenj

Ministrja Elisa Spiropali ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku po merr pjesë në punimet e Samitit për Demokraci, të organizuar nga SHBA....

Viti i ri shkollor, Elisa Spiropali poston foton e vajzës: Ju vaftë mbarë zemra e mamit, ty dhe gjithë fëmijëve të Shqipërisë

Ministrja i Shtetit për Marrëdhëniet me Kuvendin, Elisa Spiropali ka uruar të gjithë nxënësit në këtë fillim viti shkollor. Spiropali ka postuar një foto të...

Spiropali pret ambasadoren Kim: Koordinuam axhendën e përbashkët të Samitit për Demokraci

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali priti sot në zyrë ambasadoren e SHBA-së në Tiranë, Yuri Kim dhe Drejtorin për Çështjet...

Lajmet e fundit