Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

eliona pitarka

E papritur, bëri bujë me mesazhet erotike, aktorja shqiptare vesh fustanin e bardhë: Ai ma bën gjakun ujë

Aktorja e 2XL Eliona Pitarka së fundmi ka qenë kryefjalë e mediave për shkak të disa mesazheve erotike që kanë qarkulluar së fundmi në...

U përfol për mesazhet erotike, aktorja shqiptare bën tjetër lëvizje provokuese, shfaqet toples në plazh (FOTO)

Aktorja e njohur e spektaklit “2XL”, Eliona Pitarka vjen me një tjetër lëvizje shumë provokuese, pak ditë pas publikimit të mesazheve private me përmbajtje...

Aktorja shqiptare e “2XL” çmend internetin me fotot e reja erotike

Eliona Pitarka, aktorja e njohur që prej disa kohësh është pjesë e spektaklit umoristik “2XL”, ka publikuar disa foto të reja tepër provokuese. ...

Aktorja e njohur shqiptare e pranon: Blej te “gabi”, s’kam sponsor

Jemi mësuar ta shohim aktoren Eliona Pitarka si një femër tepër provokuese dhe që di të eksopozojë pjesët e trupit. Por...

Lajmet e fundit