Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

eliona pitarka

Nënë për herë të dytë, Eliona Pitarka zbulon gjininë e bebes

Aktorja e njohur e humorit, Eliona Pitarka është shtatzënë për herë të dytë. Lajmin e ka bërë me dije vetë aktorja me anë të një...

Me fotot e ëmbla, Eliona Pitarka zbulon se është shtatzënë për herë të dytë

Aktorja e njohur e humorit, Eliona Pitarka është shtatzënë për herë të dytë. Lajmin e ka bërë me dije vetë aktorja me anë të një...

Eliona Pitarka ndan lajmin e ëmbël (FOTO)

Eliona Pitarka është në pritje  të ëmbël, për t’u bërë nënë për herë të dytë. Lajmin e bukur e ka konfirmuar vetë aktorja e...

Martohet Eliona Pitarka, ZBULON për herë të parë portretin e partnerit, ja PAMJET nga dasma LUKSOZE

Aktorja e humorit Eliona Pitarka u martua mbrëmjen e djeshme. Ajo vendosi që t’i thotë “PO” përjetësisht partnerit të saj në ditën më speciale...

E veshur me të bardha dhe shumë seksi, aktorja e njohur shqiptare organizon festën e beqarisë: Do jem e jotja përgjithmonë (FOTO)

Aktorja e njohur shqiptare Eliona Pitarka duket se do të realizojë ëndrrën për të pasur një dasmë përrallore. Eliona ka publikuar në Instagram foto nga...

Mamat se*si në “garë” me njëra-tjetrën, pas Norës dhe Hygerta Sakos, është radha e Eliona Pitarkës të “përvëlojë” rrjetin (FOTO)

Në pikun e verës vajzat e showbizit tonë si duket janë futur në “garë” me njëra-tjetrën se kush prej tyre ka trupin më seksi...

Eliona Pitarka thyen “rregullat e plakave” dhe qeth vajzën pa mbushur 1 vjeçe, i vërshojnë mesazhet: Është gjynaf…

Eliona Pitarka disa muaj më parë solli në jetë vogëlushen e saj Galën dhe që prej atij momenti ato janë bërë dy shoqe të...

Eliona me lot në sy tregon momentin më të dhimbshëm pas lindjes së Galës

Aktorja e njohur, Eliona Pitarka katër muaj më parë është bërë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë, të cilën...

Festa e parë si baba, me foton më të bukur Eliona Pitarka zbulon për herë të parë portretin e partnerit të saj

Prej disa muajsh aktorja e njohur e humorit, Eliona Pitarka është bërë nënë për herë të parë. Gala e vogël ka zbukuruar jetën e...

“Sa bosh paska qenë jeta ime para se të vijë ti”, Eliona Pitarka poston foton e ëmbël dhe bën dedikimin me fjalë të ndjera…

Një muaj më parë Eliona Pitarka u bë nënë për herë të parë, ku solli në jetë vajzën e saj të cilën çifti e...

Lajmet e fundit