Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

elion pojani

I dënuar në Itali me 4 vite burg, Interpoli prangos 36 vjeçarin nga Tirana (EMRI)

Elion Pojani, një 36 vjeçar nga Tirana, është prangosur sot nga Interpoli dhe pritet të ekstradohet në Itali. Ai është dënuar me 4 vite...

Lajmet e fundit