Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

Elhaida Dani

Ermal Meta dhe Elhaida Dani “ndezin” skenën në ”Air Albania”, publiku shijon tingujt e muzikës italiane dhe shqiptare (FOTO)

Këngëtari Ermal Meta ka performuar për publikun shqiptar mbrëmjen e sotme në koncertin që po mbahet në stadiumin “Air Albania”, në Tiranë. Koncerti është...

Çfarë po ndodh me Elhaida Danin? Këngëtarja fshin të gjitha fotot dhe videot nga Instagrami

Para pak javësh, rikthimi në Tiranë i këngëtares së njohur shqiptare, Elhaida Dani, bëri jo pak lajm në portale dhe televizion. Suksesi në Itali...

Elhaida Dani ndez atmosferën në “Festivalin e Resë” në Tiranë, sjell magjinë e këngëve shqiptare dhe italiane

Mbrëmë, në skenën e “Festivalit të Resë” në Tiranë, u ngjit një e ftuar shumë speciale, këngëtarja Elhaida Dani. Ajo i kishte munguar prej...

Gazetari krahason Alketa Vejsiun me Elhaida Danin: Mbrëmë tha gënjeshtra për vendin e saj, italianëve iu shtri barkas

Monologu i Alketa Vejsiut për Shqipërinë në Sanremo, ashtu sikurse pritej, ka ngjallur mjaft debat. Njerëzit janë të ndarë si gjithmonë në pro dhe...

‘Bëja qejfin sheikut se të paguan mirë’, Elhaida Dani nxehet keq me fansin

Këngëtarja e njohur Elhaida Dani prej disa ditësh ndodhet në Bali për pushime. Ajo ka publikuar foto dhe video në rrjetet...

‘A mërzitet burri kur kthehesh vonë në shtëpi?’, Elhaida Dani skuqet nga sikleti

Elhaida Dani është një nga këngëtaret më të dashura të skenës. Ajo gjithmonë trasmeton energji pozitive. E njëjta gjë ndodhi edhe...

Elhaida Dani homazh për muzikën e Flori Mumajesit: Faleminderit (VIDEO)

Ndërkohë që të gjithë prisnin që këngëtarja e njohur Elhaida Dani të merrte pjesë në festivalin ‘Kënga Magjike’, ajo u tërhoq. ...

Elhaida Dani rrëfen ngjarjen spektakolare me byrek në Kanada

Ndër të tjera ajo foli per imazhin e saj fizik dhe për koleget të cilat nuk preferoi t’i thumbonte duke deklaruar, ama se...

Lajmet e fundit