Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

elgit doda

Nuk e paskemi ditur, bukuroshja në klipin e Elgit Dodës qenka motra e gazetarit të njohur shqiptar

Kënga “Fatal Love” e Elgit Dodës në vetëm pak kohë bëri një zhurmë të madhe dhe u pëlqye shumë nga fansat. Si pjesë e...

Mamit apo babit, kujt i ngjan Krid? Klea zbulon portretin e ëmbël të vogëlushit në ditëlindjen e tij të parë

Elgiti dhe Klea janë një ndër çiftet më të dashur për publikun. Një histori dashurie e cila u kurorëzua në martesë dhe më pas...

Elgit Doda poston foton e ëmbël duke ushqyer të birin, Klea bën komentin epik

Pak muaj më pare këngëtarja Klea Huta dhe bashkëshorti i saj Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë. Klea solli në jetë djalin...

Çfarë i bën bashkë? Ogerta Manastirliu shfaqet me këngëtarin e njohur shqiptar (FOTO)

Partitë politike vijojnë me fushatën elektorale, pasi pak ditë na ndajnë nga zgjedhjet e 25 prillit. Fushatës i janë bashkuar edhe personazhe të njohur duke...

Klea Huta feston ditëlindjen, Elgiti i bën urimin më të veçantë (FOTO)

Kjo mund të jetë ditëlindja më e veçantë dhe më e kompletuar për Klea Hutën. Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar sot feston...

E pyesin për dasmën me Klean, Elgit Doda e thotë copë: Martohemi që nesër nëse…

Elgit Doda dhe Klea Huta janë ndër çiftet më të përfolur të estradës shqiptare dhe shpeshherë bëhen pjesë e laqjmeve rozë. ...

E lidhur prej kohësh me Elgit Dodën, rrëfehet Klea Huta: Vjehrra më kritikon për…

Egit Doda dhe Klea Huta janë kthyer në një nga çiftet më të komentuara në media që kur lidhja e tyre u zbulua. ...

Elgiti dhe Klea prindër për herë të parë? Kantautori jep lajmin e bukur

Pas një romance 3-vjeçare duket se çifti shumë i dashur për publikun Klea Huta dhe Elgit Doda po planifikojnë të krijojnë një familje. ...

Lajmet e fundit