Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

TAG

ELEMINIM

Tentoi dy herë eleminimin me tritol të pronarit të “Havanës”, Gjykata e Apelit konfirmon dënimin me 25 vite burg të Astrit Sinanaj

Astrit Sinanaj, kushëriri i vrasësit me pagesë Julian Sinanaj, do të qëndrojë 25 vite në qeli. Kështu ka vendosur Gjykata e Apelit, e cila...

Ja kush u eleminua sot nga Big Brother Vip

Edhe kjo e shtunë është shoqëruar me emocione të forta brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Ethet e garës kishin pushtuar të nominuarit e javës...

Kristi eleminohet nga “Big Brother”, por bileta e fatit e kthen në shtëpi

Kristi ka qenë konkurrenti i eleminuar mbrëmjen e sotme nga shtëpia e "Big Brother VIP", por bileta e fatit që ai zgjodhi t'ia besonte...

Dy eleminime në një natë, ja kush janë dy banorët që lanë shtëpinë e “Big Brother” 

Prime i “Big Brother’ edhe mbrëmjen e sotme ka qenë i mbushur plot surpriza dhe debate të forta. Mes Luizit, Efit dhe Xhonatanit banori që...

‘Eleminimi i Izet Haxhisë, e dashura ngre alarmin: KUJDES!  E kam personalisht me 3 persona…

Mos m a prekni dashurine, se s ka Zot e Perendi qe do te me ndaloje per t ju shkaterruar..!!  

FETO në Shqipëri, ministri turk kërkon eleminimin: Kemi dhënë listat me emra

Ministri i jashtëm turk Mevlűt Çavușoğlű ka përsëitur sot kërkesën për ekstradim të elementëve të FETO-së, që sipas saj janë në vendin tonë. ...

Lajmet e fundit