Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

elektricistet

Dalin PAMJET: Kjo është “shtëpia e barit” që u zbulua në Kashar, 6 të arrestuar, 2 janë elektricistë! (EMRAT)

Gjashtë persona kanë rënë në prangat e Policisë së Tiranës, pas një operacioni për goditjen e një "shtëpie bari". Katër nga të arrestuarit janë...

“E gjeta poshtë linjës së tensionit”, kolegu tregon momentet e fundit të elektriçistit që vdiq dje: Dëgjova një shpërthim, Agronin ishte me tel në...

Adriatik Hasimi, një nga dy elektriçistët që u plagosën dje në Memaliaj ka treguar momentet e fundit me kolegun e tij Agron Manaj, i...

Elektriçistët i zuri korenti në Memaliaj, njëri vdiq, Policia arreston drejtorin e punimeve

Një 51 vjeçar nga Memaliaj është arrestuar nga Policia dhe akuzohet për veprën penale "Shkelja e rregullave të mbrojtjes në punë". Ai është me...

Vdekja e dy elektriçistëve në Fier, gjykata lë të lirë drejtorin dhe inxhinerin e OST

Gjykata e Fierit ka dhënë masën e sigurisë "detyrim paraqitje" për dy të arrestuarit, drejtorin e OST-së Andi Prifti dhe inxhinierin Eriseld Lala. At u...

Kush janë tre elektriçistët ‘heronj’ që sfiduan borën në Valbonë

Reshjet e dendura të borës kanë sjellë probleme me bllokimin e rrugëve dhe me energjinë elektrike në shumë zona. Por pavarësisht...

Lajmet e fundit