Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

eldi cala

Grabitja e miliona eurove në Rinas, Gjykata jep vendimin për 7 anëtarët e grupit kriminal

Gjykata e Posaçme ka zbardhur vendimin për Klement Çalën dhe Eldi Çalën, të cilët akuzohen për grabitjen e miliona eurove në barkun e një...

Grabitja e miliona eurove në Rinas, SPAK kërkon 157 VITE BURG për Talo Çelën “me shokë”

Prokuroria Speciale SPAK, kërkon 157 vite burg për 8 të akuzuarit për grabitjen e miliona eurove në barkun e një avioni në Rinas. Hetimet...

Grabitja në Rinas, arrestohet vëllai i Klement Çalës, roli që kishte

Mes të arrestuarve në Elbasan është edhe Eldi Çala, vëllai i Klement Çalës. Është gazetari Aldo Kozarja ai i cili...

Lajmet e fundit