Tirana
scattered clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
40 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

TAG

elbsan

Tentuan të grabisin dyqanin në Elbasan, dy hajdutët kapen me “presh në duar”, si e kuptoi pronari që donin t’i vidhnin biznesin

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Elbasanit, pasi kanë tentuar të grabisin një dyqan në metalurgji, në fshatin Bradashesh. Bëhet me dije...

Goditën makinën e Policisë në Elbasan dhe plagosën zv.drejtorin, Prokuroria mbyll hetimet (EMRAT E 3 TË AKUZUARVE)

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka mbyllur hetimet për ngjarjen e tetorit 2017 në Elbasan, ku u dëmtua zv.drejtori i Policisë dhe 2 efektivë...


Lajmet e fundit