Tirana
light rain
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1kmh
0 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
17 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

elbasan

Të rinjtë ndjekin njëri-tjetrin me makina dhe aksidentohen në Elbasan, dy në pranga dhe tre në arrati

Dy shtetas kanë rënë në prangat e Policisë së Elbasanit dhe tre të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi mbrëmjen e djeshme janë vënë...

“Plas” kaçavida mes të rinjve në Elbasan për një vajzë, plagoset rëndë një prej tyre

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan ku disa të rinj janë konfliktuar me njëri-tjetrin, ku ka mbetur i plagosur...

KËRCËNUAN prokurorin e SPAK dhe një oficer të BKH, në pranga dy vëllezërit që u prenë rrugën në tunelin e Elbasanit, si thyen postbllokun...

Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur pak ditë më parë, kur një prokuror i SPAK dhe një anëtar i Byrosë Kombëtare të...

Aksidenti i rëndë në Elbasan, makina përplas për vdekje këmbësorin

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e djeshme në Elbasan me pasojë vdekjen e një të riu. Bëhet me dije se në aksin rrugor...

VIDEO/ Skandal në “Elbasan Arena”, lojtarët sulmojnë arbitrin

Në “Elbasan Arena” shfaqen sërish momente dhune bë futbollin shqiptar. Momentalisht aty po luhet ndeshja e vlefshme për Kategorinë e Dytë, Elbasani-Pogradeci. Sfida u ndërpre...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, Prokuroria kërkoi “arrest shtëpie” për 6 policët, Gjykata e rrëzon

Gjykata e Elbasanit rrëzoi kërkesën e prokurorisë për të caktuar masën e sigurisë “arrest në shtëpi” për 6 punonjësit e policisë të cilët ishin...

Ishte i parkuar poshtë pallatit, digjet “Benz”-i në Elbasan, dëmtohen dhe dy mjetet pranë

Një automjet është djegur në orët e para të ditës së sotme në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 03:00, në lagjen “5 Maji”, ku...

Atentati i dështuar në Elbasan, burg për kunatin e Erion Alibejt dhe Arsen Preçin

Gjykata e Elbasanit ka caktuar sot masën e sigurisë arrest me burg për  Arben Spahiu dhe Arsen Preçi, të  cilat u arrestuan pak ditë...

Arrestohet elektricisti që dhunonte të miturin në Librazhd, policia njoftim: Ngjarja e ndodhur 5 vite më parë, s’kishte asnjë denoncim

Policia e Elbasanit ka egaur në lidhje me denoncimin e bërë nga “Fiks Fare”, ku shfaqej një elektricisti i fshatit Funare në Librazhd që...

Atentati i dështuar në Elbasan, flasin dy të arrestuarit: S’kemi dijeni për mjetin, dokumentet mund t’i flasifikojë kushdo

Dy të arrestuarit Arben Spahiu, kunati i Erion Alibejt dhe Arsen Preci kanë mohuar të kenë lidhje me atentatin që u organizua në Elbasan,...

Lajmet e fundit