Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
3.1kmh
40 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
26 °
Mar
22 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

elbasan

“Hiqeni!!!! Hiqeniii!!!!! Nëse keni ndjenjë e shpirt hiqeni!!!”

Gazetari Aleksandër Çipa ka reaguar pas publikimit të një video në rrjetet sociale dhe më pas në portale, ku një djalë dhunohej nga pesë...

Policia reagon për videon e Elbasanit: Ngjarja ndodhi dy vite më parë, konflikti është shuar

Policia e Elbasanit ka reaguar pas publikimit të një video në rrjetet sociale ku një person dhunohej nga dy meshkujt dhe tre femra. Pas...

U zhdukën në Pogradec, tre vajzat e mitura gjenden në Elbasan

Tre të mitura humbën kontaktet me familjarët sot në Pogradec duke alarmuar kështu familjarët të cilët bënë denoncim menjëherë në polici. Pas disa orë...

Arrestohet ish-drejtori i INUK në Elbasan

Policia e Elbasanit ka arrestuar ish-drejtorin e INUK në këtë qytet, Neritan Zotaj, i arrestuar për “shpërdorim detyre”. "Specialistët e Sektrorit për...

“Çmendet” DJ i dasmës në Elbasan, ja çfarë muzikë vendos (Video)

Një DJ në një dasëm në qytetin e Elbasanit ka menduar t’i japë pak adrenalinë atmosferës së dasmës. Prandaj ka...

Arrestohen 4 inxhinierë në Elbasan, një tjetër shpallet në kërkim

Ndalohen  katër  shtetas  dhe shpallet në kërkim një tjetër  për “Shpërdorim detyre”  dhe “Shkelje të barazisë së pjesmarrësve në tendera  apo ankande publike”. ...

Shpërthen në flakë makina në tunelin e Elbasanit

Një automjet ka shpërthyer në flakë disa minuta më parë në aksin Tiranë - Elbasan, në dalje të tunelit. Mjeti tip mercedes...

Lajmet e fundit