Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

elbasan

Prokuroria jep detaje, si arritëm në gjurmët e Shkëlzen Hasanpapajt

Autoritetet policore hollandeze kanë ekzekutuar urdhër arrestin e lëshuar nga Prokuroria e Elbasanit, për shtetasin i Shkëlzen Hasanpapaj, i dyshuar për veprat penale të...

Qazim Sejdini mohon se po kërcënohet me jetë nga grupi i fuqishëm kriminal: Vazhdoj punën normalisht

Kryebashkiaku i Elbasanit, Qazim Sejdini ka hedhur poshtë lajmet se ndihet i kërcënuar nga një grup i fuqishëm kriminal që vepron në këtë qytet....

Takim me shoqatën e turizmit, ministrja Ekonomi në Elbasan: Promovoni produktet tuaja turistike

Ministrja e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit, Tregtisë dhe Sipërmarrjes, Milva Ekonomi, gjatë një vizite në Elbasan zhvilloi një takim me shoqatën e turizmit dhe inspektoi...

Elbasan, 67-vjeçari i vë flakën vetes në kushte depresioni, rëndë në spital

Ka lyer trupin me benzinë dhe i ka vënë flakën vetes. Të afërmit e kanë gjetur në flakë dhe janë përpjekur ta shpëtojnë. ...

Përfshihet nga flakët konvikti i studentëve, zjarrfikësit në vendngjarje

Konvikti i studentëve në qytetin e Elbasanit është përfshirë mëngjesin e sotëm nga flakët. Policia dhe zjarrfikësit kanë mbërritur me shpejtësi...

‘Stuhi’ lëkundjesh në Elbasan, mediat flasin për tërmete, por Instituti i Sizmiologjisë nuk e konfirmon

Përgjatë gjithë ditës së sotme në qytetin e Elbasanit janë ndjerë disa lëkundje që kanë shqetësuar banorët. Fillimisht është menduar se...

Elbasan, rrezikohet shfarosja e pyjeve halorë

Duket se zonat pyjore nuk rrezikohen vetëm në zonën e verës nga zjarret dhe prerja e paligjshme. Me hyrjen e stinës së ftohtë pyjeve...

Lajmet e fundit