Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

elbasan

Atentati në Elbasan, identifikohet i plagosuri, policia në kërkim të autorit

Një plagosje me armë zjarri është regjistuar mbrëmjen e sotme në Elbasan. Një person, i quajtur Qani (Alibeaj) Zylyfi është plagosur në sheshin “Rinia”...

21 vite më pas, Policia shpall në kërkim dy të dyshuar për trafikimin e Zyra Hidës

21 vite pasi Zyra Hida u trafikua nga Elbasani në Itali, policia shqiptare ka shpallur në kërkim dy persona të dyshuar si autorë të...

Aksident në Elbasan, dy të plagosur rëndë

Aksident në aksin rrugor Cërrik-Elbasan, dy të plagosur rëndë. Para pak minutash është regjistruar një aksident i rëndë rrugor ku për pasojë...

“Blindohet” Elbasani: 306 forca policie për Ditën e Verës. Ku nuk mund të lëvizni me makinë dhe vendet ku s’mund të parkoni

Policia e Shtetit ka marrë masa të rrepta sigurie për Ditën e Verës.  306 forca policore nga Tirana dhe Elbasani do të jenë në...

33-vjeçari drejton makinën i dehur dhe përplaset me një mjet tjetër, dy shoferët përfundojnë në spital

Një 33-vjeçar i cili drejtonte makinën nën efektin e alkolit dhe pa leje drejtimi, është përplasur me një automjet tjetër në aksin rrugor Elbasan-Librazhd....

Arrestohet 30-vjeçari i shpallur në kërkim në Elbasan, akuzohet për plagosje të rëndë me dashje

Policia e Elbasanit ka prangosur 30-vjeçarin të shpallur në kërkim, Guri Biba, i cili akuzohet për veprën penale: “Plagosje e rëndë me dashje”. Arrestimi...

DEBATI I PLOTË/ Rama rrëzon gotën: Vagabond. Blushi: Ti nuk ke burrëri. Ndërhyjnë Ruçi, Dade, Hafizi e Balla

 Së fundmi Partia e ka kryetarin, kur të mbarojë mandati hapim debat për tjetrin. GRAMOZ RUCI: Ju lutem deputetë, ta mbyllim këtu këtë debat....

“Si qiftja jevgut je bërë”, të rinjtë egjiptian dhe rom kërkojnë nga Blushi ndjesë publike

Deklarata e Ben Blushit në Elbasan tre ditë më parë ka ngjallur reagimin e organizatës “Lëvizja Rinore Egjyptiane & Rome” për shkak të një...

Lajmet e fundit