Tirana
broken clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
75 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
23 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

elbasan

Blushi flet pas mbledhjes së PS: Çfarë e pengon të thotë emrat e kriminelëve dhe kërkesa që i bëri Ramës

Deputeti Ben Blushi fill pas mbledhjes së grupit Parlamentar të Partisë Socialiste ka komentuar për mediat atë çfarë ndodhi në Elbasan si dhe kërkesën...

Mblidhet PS, Dade e Hafizi: Të debatojmë për incidentin me Blushin

Fillon mbledhja e Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste nën drejtimin e kryetarit Edi Rama. Në tryezën e grupit të PS gjenden dokumentet e asamblesë...

Incidenti i Blushit në Elbasan, Dade dhe Hafizi letër Ruçit: Shqetësuese, nuk ka lidhje me vlerat demokratike

Deputetet e PS-së, Arta Dade dhe Mimoza Hafizi janë solidarizuar me kolegun e tyre, Ben Blushin, për incidentin e ndodhur dy ditë më parë...

Falimenton “Kurum”, miliona euro kredi të pashlyer

Kompania e njohur turke në Shqipëri, "Kurum", kërkon shpalljen e falimentimit në Gjykatën e Tiranës. Më 26 shkurt përfaqësuesi ligjor i kompanisë turke, "Kurum...

Tension në Elbasan/ I shoqëruar nga vërshëllimat, Blushit i drejtohet Ramës: Pse nuk do zgjedhje në PS? Gazetarët nxirren jashtë sallës

Përplasje tjetër mes kreut të PS Edi Rama dhe kandidatit për kryetar Ben Blushi. Kongresi i PS ka çuar Ramën në Elbasan në...

Rrahu motrën e tij pas një konflikti pronësie, arrestohet 60-vjeçari në Elbasan

Motër e vëlla janë konfliktuar për motive pronësie në Elbasan dhe 60-vjeçari ka ushtruar dhunë fizike ndaj 43-vjeçares V.V. Policia ka prangosur shtetasin Bashkim...

U mori 3 mijë Euro studentëve, arrestohet 51 vjeçari

Specialistët e Sektorit për Krimin Ekonomik dhe Financiar bënë ndalimin e shtetasit: Artur L., 51 vjeç, banues në Elbasan. Ky shtetas, u ndalua nga efektivat...

Lajmet e fundit