Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

elbasan

Plagosje me thikë në Elbasan, 30 vjeçari niset me urgjencë drejt spitalit (EMRI)

Një person ka mbetur i plagopsur me thikë mbrëmjen e sotme në qytetin e Elbasanit.Mësohet se 30 vjeçari Enea Zylfullari është qëlluar me thikë,...

Aksident i rëndë në aksin Elbasan – Peqin, përplasen 4 makina, ndërron jetë një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Elbasan – Peqin, ku janë përplasur 4 makina. Për pasojë ka ndërruar jetë...

Taulant Balla do të padisë në gjykatë Lulzim Bashën, zbulohet për çfarë e akuzon kreun e PD

Numri dy i Partisë Socialiste, deputeti Taulant Balla ka paralajmëruar sot një padi ndaj kreut të PD-së, Lulzim Basha. Kryetari i Grupit Parlamentar të...

Dhunoi efektivin e Policisë Bashkiake, arrestohet një person në Elbasan

Një person ka rënë në prangat e policisë së Elbasanit, pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj punonjësit të Policisë Bashkiake në këtë...

Lulzim Basha u drejtohet demokratëve nga Elbasani: Do luftojmë me gjithë forcën deri në largimin e regjimit Rama – Doshi

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ditën e sotme ka zhvilluar një takim me demokratët e qytetit të Elbasanit.Ai u shpreh se nga gara...

Basha takime me demokratët në Qarkun e Elbasanit: Nuk mund të pranoj dorën e autorit të kësaj masakre që shtrihet gjoja për bashkëpunim

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ditën e sotme ka zhvilluar një takim me demokratët në Elbasan, Librazhd, Gramsh, Cërrik, Belsh, në kuadër të fushatës...

Tentuan të mbjellin kanabis në fshatin Krrabë e Vogël, Policia arreston tre persona dhe shpall në kërkim dy të tjerë (EMRAT)

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Elbasanit, ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi kanë tentuar të kultivojnë kanabis. Në...

Mjafton një qytet për të jetuar ëndrrën tënde…

Kur flitet për qytete gjithmonë urbanizimi varet nga projektuesit, arkitektët imazhorë dhe ideatorët e strukturave të godinave, fabrikave, shkollave, restoranteve, bareve. Rrugës për në Labinot-Fushë,...

DEL FOTO: Kjo është 47- vjeçarja që humbi jetën në Elbasan, nëna e tre fëmijëve, ra nga autobusi pas manovrave të frikshme

Personi në foto është Mimoza Kasa, e cila humbi jetën tragjikisht ditën e djeshme në Elbasan, pas një aksidenti. Kasa, 47-vjeçe, nënë e tre fëmijëve...

Ra nga autobusi dhe ndërroi jetë, policia e Elbasanit sqaron ngjarjen: Shoferi kreu manovra të rrezikshme, 47-vjeçarja u rrëzua (DETAJE)

Policia ka sqaruar rrethanat e aksidentit të rëndë ditën e djeshme në Elbasan, ku humbi jetën një 47-vjeçare. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në...

Lajmet e fundit