Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Elbasan Arena

“Elbasan Arena” e mbushur plot, Edi Rama tregon numrat e kartës së tij ID: Kujt i duhet ky numër? Kjo është përgjigja për ata...

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka zhvilluar takimin e radhës në kuadër të fushatës elektorale në qytetin e Elbasanit.Takimi me mbështetësit socialistë është...

Kuqezinjtë të papërmbajtshëm në Elbasan Arena, fitojnë bindshëm ndaj Islandës, Kosova me kokën lart ndaj Anglisë

Kombëtarja po kryeson bindshëm ndaj ekipit islandez në Elbasan Arena, sidomos pas shpërthimeve të Odise Roshit i cili shënoi golin e tretë dhe të...

Meta në mbështetje të Kombëtares Shqiptare, konfirmon prezencën në ‘Elbasan Arena’: Janë në rigjetje të vetvetes

Pas humbjes së Kombëtares të shtunën kundër Francës, besimi te kuqezinjtë ka rënë, por presidenti Ilir Meta ka dalë hapur krah tyre, ndërsa ka...

E KONFIRMUAR/ ‘Arena Kombëtare’ ndryshon planet, vendoset stadiumi ku do të presim Islandën (FOTO)

Përballja me Islandën në 10 shtator për kualifikueset e EURO 2020-ës nuk do të luhet në ‘’Arenën Kombëtare’’ në kryeqytet, por te ‘’Elbasan Arena’’....

Protestuesit e Elbasanit djegin gomat në mes të autostradës, makinat në radhë kilometrike

Ashtu sikurse u paralajmërua është bllokuar autostrada edhe në rrethrrotullimin e Bradasheshit në Elbasan. Qytetarët e revoltuar kanë ndezur goma në...

Mbyllet gjithçka në Elbasan Arena, tifozët “mësyjnë” në fushë për arsyen e veçantë

Mbrëmjen e sotme Kombëtarja shqiptare mposhti 1-0 Uellsin në miqësoren e luajtur në “Elbasan Arena”, me një gol të realizuar me penallti nga Bekim...

Shqipëria mundi Izraelin, Meta dhe De Biazi bëjnë me duar shqiponjën në ‘Elbasan Arena’

Kombëtarja shqiptare fitoi dje 1:0 ndaj Izraelit. Goli i Xhakës i dha fitoren e parë në Ligën e Kombeve kuqezinjve. ...

FRPD “surprizë” Ramës nga “Elbasan Arena”, ja çfarë kanë përgatitur

Një banderolë kundër kryeministrit Edi Rama është ngritur sot gjatë ndeshjes Shqipëri-Izrael. Të rinj të Forumit Rinor i Partisë Demokratike kanë...

Blindohet Elbasani, RENEA me snajpera majë pallateve, 670 forca në terren (Foto)

Pak minuta përpara ndeshjes mes Shqipërisë dhe Izraelit në “Elbasan Arena”, forcat e policisë dhe RENEA kanë blinduar çdo arterie të qytetit. ...

Ndeshja Shqipëri-Izrael, FSHF surprizon fansat

Luhet sot në orën 20:45 në stadiumin “Elbasan Arena” ndeshja mes Shqipërisë dhe Izraelit e vlefshme për kompeticionin më të ri, Liga e Kombeve....

Lajmet e fundit